Hakkımızda

CBS KOZA, seramik ev gereçleri ve seramik promosyon malzemeleri üretim sektöründe 25 yıllık tecrübeli, dürüst ve sınırsız müşteri memnuniyeti satış ve pazarlama prensibiyle birleşmeyle, 2003 yılı başında kurulan CBS KOZA Seramik ve Ev Gereçleri San.Tic.Ltd.Sti. Mermerciler O.S.B. Dilovası/ KOCAELİ de 6000 m2 alanda Üretimine devam etmektedir.

Mutfak gereçleri ve seramik promosyon malzemeleri (kupa,mug,bardak,kase,çerezlik) üretiminde kaliteli, yenilikçi ürünleri en uygun fiyatlara kullanıcıların beğenisine sunmak ve daima daha iyiye ulaşmak için çalışmaktayız. Ürünlerimizi sürekli yenileyerek müşterilerimize her zaman özgün ve kullanılabilir tasarımlar sunmaktayız.

Konutların, hizmet sektöründe yer alan özel işletmelerin, düğün, nikah, fuar ve davet organizasyonlarının en özel ve vazgeçilmez detaylarını oluşturan canlı ve yapay çiçeklere ev sahipliği yapan seramik saksı çeşitlerinin imalatını ve satışını yapan firmamız, görünümleri ve kalitesi ile ön plana çıkan, bulunduğu ortama prestij kazandıran ve çok özel detayları oluşturan bu ürünlerin yurt genelinde tedariğini sağlamaktadır.

Her zevk ve ihtiyaca cevap verecek zengin ürün yelpazesi ve bulunacağı alanlara özel boyut ve tasarım seçenekleri ile geniş bir müşteri kitlesine hitap eden,koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonu ve yenilikçi vizyonu ile rakipsiz kuruluşumuz, malzeme kalitesi ve uzman işçiliği ile de ön plana çıkmaktadır.

Siparişlerin teslimat tarihleri konusunda son derece titiz olan, kaliteden asla ödün vermeden her zaman alanının en cazip fiyat koşullarını ortaya koyan, sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren yönü ile sektörünün en moda trend ve konseptlerine sahip seramik saksı imalatını yapan firmamız, kusursuz çalışmalar ve eşsiz tasarımlara imzasını atar.